صفحه اصلی درباره ما گالری تماس با ما
درباره ما

 

به نام خالق زیبایی ها

از زمان ثبت اولین عکس در تاریخ بشر که در سال  1826 میلادی توسط ژورف نیسه فور نیپس ثبت گردید تا کنون،  صنعت عکاسی دستخوش تغییرات بزرگی شده است. انقلابی که عکاسی در جهان به وجود آورد باعث آن شد که امروزه عکس تمامیت زندگی بشر را فرا گیرد.

در تمام کشورهای دنیا، صنعت عکاسی نه تنها در عرصه هنری بلکه در تمام صنوف بشری وجود دارد. مجلات، رسانه ها، کارخانه جات، و حتی افراد عام از وجود دوربین عکاسی بهره می برند و در دنیای امروز کمتر شخصی را می توان یافت که دوربین نداشته باشد. به صورت مثال  کمپانی های بزرگ تلفن همراه سعی می کنند با در دسترس قرار دادن دوربین هایی پر کیفیت بر روی محصولات خود گوی رقابت را از حریفان سرسخت بربایند و دوربین یکی از ملاک های ارزیابی خریداران تلفن همراه شده است.

صاحبان مشاغل همه ساله با صرف هزینه های کلان در بخش تبلیغات سعی دارند رقبای خود را از بازار دور کرده و این امر در صورتی اتفاق خواهد افتاد که پروسه تبلیغ به دست کاردان و کارشناسان سپرده شود.

در تمامی دنیا استفاده از هر وسیله ای نیازمند علم و دانش مختص به خود آن است. کارشناسان و عکاسان فعال در استدیو آرتمن نه تنها دوره های حرفه ای دانشگاهی را سپری کرده و بر تمامی علوم و ابزارآلات مسلط هستند بلکه جدای از تمامی حرفه ای گری ها، به این نتیجه رسیده ایم عکاسی نیازمند شناخت و تسلط بر جامعه شناسی، روانشناسی، فلسفه و ادبیات می باشد که ما سعی در بروز نگه داشتن خود داریم.

شعار ما این است، بیلان فروش محصولات خود را قبل و بعد از همکاری با آرتمن ارزیابی کنید.

تیم استدیو آرتمن:

امیر حسین حجازی کیا ( عکاس، مشاور، طراح ) - لیسانس عکاسی 

شهرام نجاتی منش ( عکاس و ایده پرداز) - لیسانس عکاسی 

بهروز خانی ( عکاس و نورپرداز) - لیسانس عکاسی 

محمد جاجرمی ( عکاس و مستندساز) - لیسانس عکاسی 

محیا آقایی ( عکاس و طراح صحنه ) - لیسانس عکاسی 

الهام سلمانی ( میکاپ آرتیست )  

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به استودیو آرتمن می باشد .
طراحی سایت